• shower Badkamer met douche
  • bed 4 bedden

In de appartementen van Hotel de Boei geniet u van een ontspannen verblijf in Egmond aan Zee. Vanuit uw appartement wandelt u zo het gezellige dorpscentrum met leuke winkels, terrassen en restaurants in. En ook het strand is op slechts een paar minuten loopafstand. Uw appartement is eenvoudig maar comfortabel ingericht zodat u kunt genieten van een fijn verblijf aan de kust.

Onze 4-persoonsappartementen beschikken over twee slaapkamers met twee bedden per kamer en twee badkamers met douche en/of bad, wastafel en toilet. Ideaal voor gezinnen, families of kleine groepen. In de woonkamer van het appartement vindt u een zithoek, eettafel, televisie en telefoon. Het keukenblok is uitgerust met een koelkastje, elektrische kookplaat, combimagnetron en koffie- en theefaciliteiten.

Bij aankomst in uw appartement zijn de bedden opgemaakt en liggen handdoeken klaar. Na een week wordt het bedlinnen verschoond en ontvangt u een nieuwe set handdoeken.

Bekijk ons 2-persoonsappartement hier.

Een ontbijt is niet bij uw verblijf in een van onze appartementen inbegrepen. De prijzen zijn inclusief eindreiniging.

Alleen de etages in het hotel zijn bereikbaar per lift. In de gangen naar de kamers zijn trappetjes waardoor deze met rollator en rolstoel lastig te bereiken zijn. Er zijn in Egmond aan Zee accommodaties die wel zijn aangepast, neem hiervoor contact op met de reserveringsafdeling: 072 750 2100.

Direct reserveren

Check de beschikbaarheid van deze kamer via onderstaande link

U kunt hier direct deze kamer boeken

Deze kamer reserveren

Faciliteiten in het appartement

  • 4 bedden
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers met douche en/of bad
  • Wastafel
  • Föhn
  • Toilet
  • Televisie
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Keukenblok met koelkast
  • Elektrische kookplaat
  • Combimagnetron
  • Eettafel en zithoek
  • Telefoon
  • Wifi (gratis)
De Boei - Receptie(1).jpg

5 redenen om te kiezen voor Hotel de Boei

  • Reserveren is veilig
  • Vriendelijk en deskundig personeel
  • Gelegen op 15 meter van het strand!
  • Diverse faciliteiten waaronder fietsverhuur
  • Vriendelijke sfeer
BikeMike Fietsverhuur(1).jpg

Faciliteiten

Hotelgasten kunnen elke dag gebruikmaken van onze faciliteiten.

  • Eten en drinken: restaurant
  • Sportief: fietsverhuur
Duintop(1).jpg

Onbezorgd en vertrouwd boeken Voorwaarden gratis annuleren of wijzigen

Wij hebben nieuwe annuleringsvoorwaarden voor onze hotels. Zo kunt u zorgeloos uw verblijf boeken en mocht het nodig zijn deze later verplaatsen of annuleren.

Bij aankomst in 2023 is het mogelijk om kosteloos uw verblijfsdatum te wijzigen of om gratis te annuleren tot 3 of 7 dagen voor aankomst. Dit is afhankelijk van de periode waarin uw verblijf valt:

  • van 01-01-23 t/m 30-06-23: tot 3 dagen vóór aankomst 
  • van 01-07-23 t/m 30-09-23: tot 7 dagen vóór aankomst 
  • van 01-10-23 t/m 31-12-23: tot 3 dagen vóór aankomst

Voorwaarden

  • Dit geldt voor reserveringen die u rechtstreeks bij ons hotel boekt (niet bij reservering via een boekingskantoor).
  • Deze annuleringsvoorwaarden zijn niet geldig bij de (non-refundable) Last Minute Aanbieding.
  • Bij annulering binnen de bovengenoemde dagen, en bij feestdagen, evenementen en congressen, gelden de Uniforme Voorwaarden Horeca Reserveringen.
  • De bovenstaande annuleringsvoorwaarden gelden uitsluitend voor onze hotels.

Over Hotel de Boei

Hotel de Boei is een kleinschalig en knus familiehotel in Egmond aan Zee en beschikt over hotelkamers en appartementen voor 2 tot 4 personen. Het hotel is gelegen op slechts 15 meter van het strand en aan de gezellige winkelstraat van het voormalige vissersplaatsje. Ideaal dus voor een heerlijk verblijf aan de Noordzeekust.

Een impressie van Hotel de Boei